Konserwator powierzchni (sprzątaczka)

Praca: Konserwator powierzchni (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Konserwator powierzchni (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5398
OBOWIĄZKI:
- Sprzątanie obiektu biurowego (jeden, stały obiekt biurowy)- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Konserwator powierzchni (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-11-24
- Sprzątanie obiektu biurowego (jeden, stały obiekt biurowy) - Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator budowlany rpo(v)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-11-19
- Monitorowanie stanu technicznego -Konserwowanie i naprawianie instalacji w budynkach -Konserwowanie i naprawianie instalacji wodno-kanalizacyjnych - Konserowwanie i naprawianie elementów budynku Praca również na...
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: 2020-11-04
Monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych w budynku oraz usuwanie ewentualnych awarii instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych. Drobne naprawy budynku tj malowanie, tynkowanie.Praca...
POZNAJ OFERTĘ