Praca: Kierownik zmiany

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Podkonice Duże

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad podległym zespołem
  • Raportowanie wyników kontroli
  • Obsługa komputera
  • Prowadzenie ewidencji elektronicznej z kontroli wskazanych przez Kontrahenta
  • Wyjaśnianie anomalii związanych z wykonywanymi kontrolami

Nasze wymagania

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Uczciwość
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Obsługa pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Pracę w systemie trzy zmianowym ( 06:00-14:00,14:00-22, 22:00-06:00)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Niezbędne narzędzia do pracy telefon, laptop
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • Możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy