Praca: Kierownik sklepu

Włoska marka,

poszukuje do salonu firmowego w C.H.MANUFAKTURA w ŁODZI

osób na stanowisko:

Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
  • min 2 letnie doświadczenie w branży odzieżowej na kierowniczym stanowisku
  • wykształcenie min średnie
  • znajomość obsługi komputera, terminala płatniczego, kasy fiskalnej
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • zainteresowanie modą i znajomość najnowszych trendów
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o międzynarodowym charakterze
  • szkolenia zawodowe

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-sklepu_1911108.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Zobacz podobne oferty

Kierownik Sklepu

Opis stanowiska: prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy, podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży, kontrola wdrażania określonych...

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: Organizację i funkcjonowanie sklepu zgodnie ze strategią i standardami Firmy Czego oczekujemy: Wyższego wykształcenia, najchętniej o profilu handlowym lub ekonomicznym...