Kierownik sekcji ( ochrona środowiska)

Praca: Kierownik sekcji ( ochrona środowiska)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0084
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie w kontrolach w zakresie ochrony środowiska, nadzorowanie i kontrolowanieprzestrzegania obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska, zapobieganie działaniom niezgodnym z przepisami ochrony środowiska, wnioskowanie o wykonanie badań emisji pól elektromagnetycznych i hałasu, opracowywanie instrukcji postepowania na wypadek wystąpienia zanieczyszczeń lub zagrożenia środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe. Wykształcenie średnie+ 5 lat stażu pracy. Wykształcenie wyższe + 3 lata pracy

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 868 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku