Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)

Praca: Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków
  • Kierowanie pracami ogólnobudowlanymi na powierzonym odcinku robót, zgodnie z ustalonym zakresem i harmonogramem czasowym, koordynacja i podział prac.
  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.
  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.
  • Bieżący nadzór zgodności wykonawstwa z dokumentacją budowlaną.
  • Kontrola jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z harmonogramem czasowym.
  • Rozwiązywanie problemów i rozbieżności na powierzonym odcinku robót.
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, zgodnie z prawem budowlanym.
  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier) kierunkowe.
  • Min. 4-5 letnie doświadczenia w wykonawstwie budownictwa kubaturowego/przemysłowego.
  • Uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Rozwój w jednej z czołowych firm o profilu generalnego wykonawcy na świecie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego).