Praca: Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/1077
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty handlowej. Sporządzanie dokumentacji technicznej i kosztorysów. Analiza SIWZ i innych Regulaminów przetargowych pod względem wymogów niezbędnych do złożenia oferty. Opracowywanie dokumentacji przetargowych. Wykonywanie kalkulacji roboczych. Przygotowywanie materiałów odbiorowych. Obsługa bieżących potrzeb budowy. Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnej funkcji kierownika budowy i robót o specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci instalacyjno-sanitarnych; umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji, znajomość j. angielskiego, znajomość obsługi MS Office ( w tym Excel), programów do kosztorysowania, dokładność, odpowiedzialność, terminowość

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie