Praca: Kierownik Projektów

Ogłoszenie numer: 4253489, z dnia 2021-02-26

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierownik Projektów

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: KP 02/21

Opis stanowiska

  • prowadzenie zadań inwestycyjnych
  • koordynowanie prac własnych grup wykonawczych i podwykonawców
  • kompleksowe koordynowanie realizacji inwestycji, w tym współpraca z zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi
  • identyfikowanie ryzyk i zarządzanie nimi
  • prowadzenie procesu logistycznego w zakresie materiałów budowlanych
  • rozliczanie finansowe prowadzonej inwestycji / kosztorysowanie
  • budżetowanie, sprzedaż i weryfikacja kosztów inwestycyjnych
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac
  • zarządzanie projektami za pomocą systemów informatycznych
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji lub instalacji niskoprądowych
  • znajomość sektora telekomunikacyjnego
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • silne zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne
    lub pokrewne
  • znajomość technologii FTTH
  • znajomość zasad kosztorysowania prac
  • znajomość aplikacji SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zadań
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych