Praca: Kierownik produkcji

Ogłoszenie numer: 6177345, z dnia 2021-12-28

Klient portalu Praca.pl

Spółka z siedzibą w Warszawie, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku dóbr szybkozbywalnych, poszukuje, w związku z realizacją długofalowych planów inwestycyjnych na terenie Polski wschodniej, specjalisty w zakresie technologii produkcji napojów funkcjonalnych.

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ogół spraw związanych z organizacją i kierowaniem procesami produkcji oraz utrzymywanie najwyższych standardów jakościowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa w zakresie BHP i HACCP.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy linii produkcyjnej w zakresie zachowania ciągłości i wolumenów produkcji oraz jakości produktów.
  • Tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych.
  • Współpraca z głównym technologiem w zakresie doskonalenia produkcji napojów.
  • Organizacja, kontrola i optymalizacja procesów i kosztów produkcji.
  • Kontrola stanów ilościowych i jakościowych surowców.
  • Bezpośredni nadzór nad przestrzeganiem norm technologicznych i jakościowych w procesie produkcji.
  • Zapewnienie ciągłości dostaw.
  • Udział w tworzeniu nowych produktów / receptur.
  • Współpraca z działem QC oraz R&D.
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - techniczne lub chemiczne, preferowana technologia produkcji żywności.
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.
  • Umiejętność kierowania zespołem oraz wysoka kultura i organizacja pracy.
  • Elastyczne podejście do zmieniających się warunków.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleń.
  • Możliwość doboru własnego zespołu .
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnych negocjacji.
  • Samochód służbowy.
  • Nowoczesne wysokiej jakości narzędzia pracy.
  • Pakiet relokacyjny w tym, pokrycie kosztów mieszkania na okres do 2 lat.
  • Możliwość negocjacji innych pakietów motywacyjnych.