Praca: Kierownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3547
OBOWIĄZKI:

- zarządzanie zespołem pracowników tureckojęzycznych - planowanie zamówień - kontrola zasobów magazynu - umowa o pracę na czas określony: 3 lata - praca w dni wolne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność zarządzania zespołem ludzi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi