Kierownik działu rekrutacji

Praca: Kierownik działu rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4978
OBOWIĄZKI:
- planowanie działań w zakresie świadczenia usług agencji pracy tymczasowej- nadzorowanie prac administracyjno-biurowych- odpowiedzialność za realizację planów rekrutacyjnych ilościowych i jakościowych- prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych z pracownikami z Ukrainy - obsługa administracyjna pracowników z Ukrainy - przygotowywanie raportów na potrzeby ZarząduUmowa o pracę na czas określony: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość języka obcego

Wymagania inne:

- mile widziane dwuletnie doświadczenie związane z pracą w agencji pracy tymczasowej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 839,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi