Kierownik działu ofertowania

Praca: Kierownik działu ofertowania

NES Fircroft światowy lider na rynku rekrutacyjnym w branżach budownictwa przemysłowego dla jednego ze swoich klientów występującego jako generalny wykonawca na terenie województwa mazowieckiego prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Analiza i przygotowywanie ofert dla polskich klientów,
  • Współpraca z Działem Technicznym i Produkcyjnym,
  • Pozyskiwanie i analiza ofert podwykonawców,
  • Zarządzanie zespołem ofertowym,
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z inwestorami i dostawcami w realizacjach w branżach energetyki konwencjonalnej, kogeneracji, biomasy, ciepłownictwa
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego- częste kontakty z obcokrajowcami,
  • Umiejętność przygotowywania i realizowania procesu ofertowego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju, wpływ na tworzenie Działu Ofertowego,
  • Pełen pakiet socjalny oraz atrakcyjny system premiowy.