Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierowca
Miejsce pracy: Kopanka
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu dostawczego; transport towarów w granicach strefy Schengen.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kopanka


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Kierowca samochodu do 3.5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: dzisiaj
Kierowanie pojazdem, załadunek, rozładunek, kontrola dokumentów. Umowa o pracę na okres 3 lat; docelowo na czas nieokreślony. Praca wg. grafiku; w godzinach 8-12 na terenie Unii Europejskiej. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Działoszyn
Dodane: dzisiaj
Dostarczanie towarów do odbiorce w wyznaczonym terminie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: Doświadczenie...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Stawowice
Dodane: dzisiaj
Kierowca pojazdu ciężarowego w transporcie międzynarodowym w relacji Polska- Litwa-Łotwa- Czechy- Słowacja Wymagania konieczne: Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E Uprawnienia: Prawo jazdy...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: dzisiaj
przewóz towarów do klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ