Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/20/1156
OBOWIĄZKI:
Załadunek towaru, dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do odbiorców na terenie województwa łódzkiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Kierowca taxi

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Przewóz osób TAXI, kierowca Taxi.miejsce wykonywania pracy sidziba firmy+ teren Miasta Łodzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: wczoraj
PROWADZENIE SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 TONY NA TERENIE UE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B Wymagania inne: [Inne]...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat.b

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Chorzęcin
Dodane: wczoraj
dostarczanie towarów do odbiorców na terenie woj.łódzkiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ