Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierowca
Miejsce pracy: Będzelin
Numer: StPr/24/0530
OBOWIĄZKI:
Dyspozycyjność PunktualnośćSumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązkówWysokiej kultury osobistej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: 2 lata doświadczenia w zawodzie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzelin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Świeryż Pierwszy
Dodane: wczoraj
kierowanie samochodem ciężarowym na terenie Polski i zagranicy, załadunki i rozładunki towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: minimu 1 rok doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. C E
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca - operator

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Komorów (pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki), Komorów
Dodane: 2024-07-13
Kierowanie busem, wymiana kontenerów, kierowanie kosiarkami samojezdnymi, koszenie traw . Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. c

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Ossowice
Dodane: 2024-07-13
Kierowanie pojazdem wraz z załadunkiem kontenerów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Dostawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Leźnica Mała
Dodane: 2024-07-13
1. Umieszczanie produktów w pojeździe dostawczym.2. Kierowanie pojazdem dostawczym.3. Dostarczanie produktów (pieczywa) do sklepów zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i i harmonogramem.4. Wyładowanie produktów i...
POZNAJ OFERTĘ