Praca: Kierowca samochodu kat.b


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kierowca samochodu kat.b
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0088
OBOWIĄZKI:
załadunek, rozładunek towaru, prowadzenie dokumentacji transportowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu

Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: dzisiaj
- Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2024-02-26
dowóz prób do laboratorium, przygotowywanie pojazdów do transportu oraz obsługa codzienna, konserwacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-02-26
- prowadzenie firmowego samochodu osobowego w zależności od potrzeb firmy- podróże służbowe z kierownictwem firmy- zakupy firmowe- przewożenie pracowników- kontrolowanie stanu technicznego oraz czystości...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-02-26
dostawa towarów po krajach Unii Europejskiej autem dostawczym (10 Europalet), zabezpieczanie załadowanych towarów, wypełnianie dokumentów cmr, wykonywanie odpraw celnych na granicach. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ