Praca: Kierowca samochodu kat c

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kierowca samochodu kat c
Miejsce pracy: Lubochnia
Numer: StPr/22/1380
OBOWIĄZKI:

transport maszyn, prowadzenie dokumentacji

Miejsce pracy:

Lubochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- prowadzenie samochodu osobowego - sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - sprawdzanie bezpieczeństwa przewożonych pasażerów - delegacje krajowe i do krajów wschodnich - dowożenie i odbieranie pracowników do...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Dodane: 2023-02-06
- dostarczenie i sprzedaż produktów, pobieranie pieniędzy od klientów - dostawa produktów do firm, sklepów lub domu klienta - wypełnianie dokumentów przewozowych (List przewozowy CMR) - obsługa drukarki mobilnej...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Kierowca
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat b samochodu dostawczego

- prowadzenie samochodu dostawczego o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony- dbanie o powierzone mienie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...