Kierowca samochodu dostwczego

Praca: Kierowca samochodu dostwczego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0577
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów na ternie Polski, Ukrainy, Unii Europejskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość języka ukraińskiego jest wymagana ponieważ spedycja jest ukraińska.

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli