Kierowca samochodu dostawczego

Praca: Kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0589
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów spożywczych (kebab)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- wypełniania dokumentów przewozowych (List przewozowy CMR) - usuwania usterek samochodu powstałych podczas jazdy - dostarczenie i sprzedaż produktów, pobieranie pieniędzy od klientów - dostawa produktów do firm,...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
transport drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: - uprawnienia do obsługi HDS
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca Kat. C

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Polesie
Dodane: 2022-08-04
Poszukuję kierowcy kat. C, rozwożenie i dostarczanie artykułów spożywczych do stałych punktów - hotele, sklepy, bary, restauracje. Towar jest przygotowany ostreczowany, jedzie się wg listu przewozowego...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. B

Tristan Sp. z o.o

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-08-03
Kierowca międzynarodowy prowadzi pojazdy samochodowe, przewożąc nimi różnego rodzaju ładunki w komunikacji krajowej i zagranicznej. Harmonogram prac: po uzgodnieniu stron Pojazdy: Renault Master, 3,5 T, 2019-22...
POZNAJ OFERTĘ