Kierowca samochodu dostawczego

Praca: Kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/1190
OBOWIĄZKI:

transport towaru na terenie unii europejskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-12-06
kierowanie pojazdem do 3,5 tony, dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonych ładunków, prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizacji zadań przewozowych oraz dokumentacji...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-12-05
- miejsce wykonywania pracy siedziba firmy, - teren całej Polski. Przewóz towarów powierzonym środkiem transportu na terenie krajów UE, - wyjazdy na Ukrainę,do Rosji, - wypełnianie dokumentów w języku ukraińskim...
POZNAJ OFERTĘ

Zaopatrzeniowiec- kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2021-12-03
dostarczanie wyrobów, narzędzi, materiałów i surowców Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie zmienione pismem
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca/zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2021-12-02
branża motoryzacyjna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ