Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Praca: Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/2116
OBOWIĄZKI:

Załadunek i rozładunek towaru dostarczanie towaru z hurtowni po terenie całej Europy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: dyspozycyjność, uczciwość.

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu