Kierowca samochodu ciężarowego

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Stawowice
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
Kierowca pojazdu ciężarowego w transporcie międzynarodowym w relacji Polska- Litwa-Łotwa- Czechy- Słowacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Stawowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

Kierowca operator wózków jezdniowych, magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-03-04
obsługa wózków jezdniowych,transport poziomy i pionowy, rozładunek i załadunek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: ! uprawnienia do obsługi wózków widłowych...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca taksówki osobowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-03
- przyjmowanie zleceń- dbanie o bezpieczne warunki przejazdu- miejsce wykonywania pracy: teren Łodzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2021-03-03
PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO Z PRZESTRZEGANIEM PRZEPISÓW DROGOWYCH I WEDŁUG ZAPLANOWANEJ TRASY. DABNIE O STAN TECHNICZNY I SPRAWNOIŚĆ POJAZDU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język:...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-03-03
staż ze środków krajowych dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ