Kierowca samochodu ciężarowego

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Soczówki
Numer: StPr/20/1369
OBOWIĄZKI:
transport towarów na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: przewóz rzeczy

Miejsce pracy:

Soczówki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich



Zobacz podobne oferty

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- kierowanie wózkiem widłowym- konserwowanie pojazdu - ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

WISE INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego partnera, poszukujemy osób na stanowisko Kierowca Międzynarodowy Kat. B Doświadczenie w transporcie międzynarodowym(min 1 rok) Dobra znajomość topografii Europy...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Leszczynek
Dodane: wczoraj
-przewóz osób i części w wydzielonych do tego miejscach,-dbanie o stan techniczny samochodu i zgłaszanie usterek,-pomoc na budowie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Stanisławice
Dodane: 2021-01-21
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
POZNAJ OFERTĘ