Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5 t w transporcie międzynarodowym

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5 t w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miejsce pracy: Radzice Małe
Numer: StPr/20/0657
OBOWIĄZKI:

Przewóz towarów typu art. metalowe, części samochodowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - mile widziane

Miejsce pracy:

Radzice Małe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie