Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Praca: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0455
OBOWIĄZKI:
wg. umowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca- kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-07-01
doręczanie i odbieranie przesyłek kurierskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca/kurier

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2022-06-29
przewóz paczek, dostarczanie paczek, rozładunek i załadunek pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-06-27
Załadunek towaru z magazynu głównego, dostarczenie go do indywidualnych odbiorców i oddziałów sklepów. Dbałość o przekazny pojazd. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo...

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
kierowanie samochodem dostawczym, wypełnianie dokumentacji transportowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Język:...