Praca: Kierowca międzynarodowy


Ogłoszenie numer: 3682143, z dnia 2020-10-07

poszukuje pracowników na stanowisko

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: łódzkie

 

Opis stanowiska

  • Kierowca z kat. C+E
  • System pracy 3/1
  • System pracy 2/1
  • Miejsce pracy: kraje UE

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia ADR

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiety medyczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

Przewoźnik

TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Firma TARGOR-TRUCK poszukuje przewoźników z okolic: BYDGOSZCZY / ŻNINA /WARSZAWY / RADOMSKA / BIELSKO-BIAŁEJ / ŻYWCA /SOSNOWCA/ŁODZI , posiadających własne zestawy ciągnik + naczepa (13, 6 m), do stałej...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca C + E - transport krajowy

TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Baza stacjonarna aut w miejscowościach: ze Śląska – baza stacjonarna dla aut w Sosnowcu. z okolic Żnina, Bydgoszczy, Inowrocławia i Gniezna – baza stacjonarna dla aut w Żninie z okolic Tarczyna, Grodziska...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-22
Realizacja zleceń transportowych na terenie Polski, pojazdami dostawczymi o DMC powyżej 3,5 tony w zabudowie chłodniczej. doświadczenia w prowadzeniu aut ciężarowych dyspozycyjność, uczciwość, punktualność...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca Międzynarodowy C+E

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-21
prawo jazdy kat C+E aktualne badania lekarskie świadectwo kwalifikacji karta kierowcy dyspozycyjność sumienność i odpowiedzialność pozytywne nastawienie
POZNAJ OFERTĘ