Praca: Kierowca -kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca -kurier
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/0535
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pojazdu dostawczego do 3,5 tony, dostarczanie przesyłek. Dostarczanie przesyłek do kontrahentów niemieckich i ukraińskich, wypełnianie dokumentów dostawy i odbioru przesyłek w języku ukraińskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu