Praca: Kierowca kat b do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca kat b do 3,5 tony
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/0698
OBOWIĄZKI:

- transport towarów na terenie krajów, głownie Europy Wschodniej, dostawa towarów do Rosji, Białorusi, Ukraina, załadunek, rozładunek ( nadzór).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu