Kierowca C+E w transporcie krajowym

Praca: Kierowca C+E w transporcie krajowym

Ogłoszenie numer: 3892914, z dnia 2020-11-18

Hauler Cargo

Więcej informacji pod numerem tel. 725555835

Miejsce pracy: łódzkie / Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E w ruchu krajowym. Zestaw: ciągnik siodłowy plus naczepa chłodnia

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ważna karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne badanie lekarskie
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowo wypłacane
  • nowoczesny i dobrze utrzymany tabor
  • praca przez cały rok