Praca: Kierowca c+ e


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca c+ e
Miejsce pracy: Zawady
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy według zlecenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. CE


Wymagania inne:

chęć do pracy, karta kierowcy

Miejsce pracy:

Zawady


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Kierowca C+E

PHU "KERMA" Transport- Spedycja Remigiusz Kępka

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
praca na trasach Polska - UE - Polska, Polska-Hiszpania-Polska, Polska-Polska, pojedyncza i podwójna obsada. aktualne badania, kurs przewozu rzeczy.
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Zadania: realizacja zleceń transportowych po terenie Unii Europejskiej wyjazdy w systemie 2/1 praca na chłodni Wymagania: doświadczenie na trasach Unii Europejskiej prawo jazdy kategorii C+E karta kierowcy świadectwo...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Zadania: realizacja zleceń transportowych po terenie Unii Europejskiej wyjazdy w systemie 2/1 praca na chłodni Wymagania: doświadczenie na trasach Unii Europejskiej prawo jazdy kategorii C+E karta kierowcy świadectwo...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca międzynarodowy

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Kierowca z kat. C+E System pracy 3/1 System pracy 2/1 Miejsce pracy: kraje UE Prawo jazdy kat. C+E Podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego Mile widziane aktualne uprawnienia ADR
POZNAJ OFERTĘ