Praca: Kelner/ka


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kelner/ka
Miejsce pracy: Biała Rawska
Numer: StPr/22/0244
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości, sprzątanie, obsługa interesantów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: Książeczka sanepid


Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe.

Miejsce pracy:

Biała Rawska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Rąbień AB
Dodane: 2022-06-30
przygotowywanie potraw, napoi, drinków, kawy, herbaty; zapoznanie się z asortymentem, kartą menu; obsługa gości, udzielanie informacji konsumenckiej; przygotowywanie sali do obsługi; serwowanie win i dobór ich do...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-06-28
Przygotowanie sali do przyjęcia konsumentów; nakrywanie stołów do różnych posiłków; przyjmowanie zamówień od konsumentów; doradzanie konsumentom w wyborze potraw; podawanie potraw i napojów oraz zachowanie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2022-06-28
1. Przygotowanie sali,2. Nacieranie zastawy stołowej,3. Obsługa gości,4. Wydawanie posiłków,5. Inne czynności zlecone przez opiekuna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pęczniew
Dodane: 2022-06-27
kelner Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ