Praca: Kelnerka


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Kelnerka
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/1137
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień oraz serwowanie posiłków gościom krajowym oraz zagranicznym, dbanie o estetykę lokalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kelner (k/m)

Ibis & Novotel Łódź

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu brzmi dla Ciebie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2021-11-29
Przygotowanie Sali konsumenckiej do obsługi (planowanie umieszczeń stołów i krzeseł, nakrywanie stołów obrusami).Obsługa gości (znajomość karty menu, przyjmowanie zamówień, realizacja zamówień, serwowanie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-11-29
- dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu- podawanie menu i udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego- przyjmowanie zamówień od klientów- podawanie gościom zamówionych dań - zabieranie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Spała
Dodane: 2021-11-26
nauka przygotowywania stanowiska pracy, obsługi programu komputerowego do obsługi gości, nauka posługiwania sie zastawą stołową Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ