Praca: Kelner/barman

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kelner/barman
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0347
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa gości na sali konsumpcyjnej, 2. Sprawne serwowanie dań gościom, 3. Sprawność w przygotowaniu napoi, 4. Nauka serwowania i przygotowywania drinków.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista
Uprawnienia: dyspozycyjność,samodzielność,komunikatywność,rzetelność,odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy