Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kelner
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0657
OBOWIĄZKI:
- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP,- OBSŁUGA KOŚCI,- NAKRYWANIE STOLIKÓW,- PARZENIE KAWY, HERBATY, SPORZĄDZANIE DRINKÓW,- ROZLICZANIE USŁUG KELNERSKICH,- PO SKOŃCZONEJ OBSŁUDZE SPRZĄTANIE STOLIKÓW,- POLEROWANIE UMYTYCH I WYPARZONYCH SZTUĆCÓW I SZKŁA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach