Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Kelner
Miejsce pracy: Krępa
Numer: StPr/22/0163
OBOWIĄZKI:
kelner
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Krępa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: wczoraj
ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-05-25
WYSTAWIANIE FAKTUR, ROZLICZANIE ZMIANY, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYGOTOWYWANIE SALI, OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH Wymagania konieczne: Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie zawodowe,...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner z obsługą gości hotelowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-05-24
1. Obsługa imprez okolicznościowych,2. Obsługa gości hotelowych,3. Obsługa kasy fiskalnej,4. Utrzymanie miejsca pracy w czystości,5. Obsługa urządzeń mechanicznych,6. Praca w zespole. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2022-05-23
Obsługa gości, sprzątanie, obsługa interesantów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: Książeczka sanepid Wymagania inne: Wykształcenie minimum...