Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Kelner
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:
staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Kelner

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
obsługa klientów w punktach sprzedaży gastronomicznej obiektu oraz w trakcie bankietów i cateringów zewnętrznych zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej i barmańskiej przestrzeganie przepisów i procedur...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-05-04
Kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji. Pożądana chęć do pracy, solidność, dokładność i obowiązkowość.Mile widziana znajomość języka angielskiego. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Dodane: 2021-04-29
kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: chęci do podjęcia...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Zieleń
Dodane: 2021-04-23
obsługa gości, przyjmowanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak