Praca: Kelner - kasjer


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Kelner - kasjer
Miejsce pracy: Błaszki
Numer: StPr/21/0868
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość na sali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Błaszki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kelnerka / Kelner

Oberża Pod Kudłatym Aniołem

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-09-13
Restauracja Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej w Bieszczadach zatrudni doświadczoną osobę do pracy w restauracji. Praca od zaraz do połowy listopada. Praca polega na przyjmowaniu zamówień przy stolikach, podawaniu...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-09-07
- obsługa gości- podawanie gotowych posiłków- przygotowywanie sal konsumpcyjnych- serwowanie napojów- prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich- nabijanie fajek wodnych (SHISHY) i przygotowywanie...
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Szczepanowice
Dodane: 2021-09-02
Przyjnowanie zamówień; serwowanie potraw; przyjmowanie zapłaty. Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2021-09-02
określony w programie stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: POWER [Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : komunikatywność ,...
POZNAJ OFERTĘ