Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/1098
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa lottomatu, obsługa mini gastronomii, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, przestrzeganie norm i standardów sieci;liczba godzin pracy w miesiącu: 80-100;praca w godzinach: 06:00-14:30, 14:30-23:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 miesiące,umiejetnosć obsługi kasy fiskalnej,aktualny certyfikat LOTTO;

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim