Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Przewodowice
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:
zakres kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Przewodowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Kasjer / Kasjerka

Netto Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice, ul. Zamkowa 43-47
Dodane: dzisiaj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne, w którym szybko przygotujesz...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2021-04-09
1. Przygotowanie stanowiska pracy,2. Obsługa kasy fiskalnej,3. Obsługa urządzeń sklepowych,4. Przygotowanie towarów do sprzedaży,5. Obsługa klienta, 6. Przyjmowanie dostaw towarów. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
obsługa klienta, obsługa kasy, obsługa komputera, układanie towarów, przymowanie towarów Wymagania inne: umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatkniczych