Praca: Junior process officer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Junior process officer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3258
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

- dobra znajomość narzędzi MS Office- absolwent szkoły średniej lub uniwersytetu- umiejętność jasnego komunikowania się w języku angielskim i pracy jako gracz zespołowy w międzynarodowym zespoleTwoje doświadczenie i tło: biegle w języku fińskim, angielski na dobrym poziomie komunikatywnym (co najmniej B1+)- umiejętność pracy zespołowej- doświadczenie finansowe będzie na plus- miej jasny umysł otwarty na nowe wyzwania- miej podejście skoncentrowane na kliencie- pracuj jako gracz zespołowy- potrafi podejmować niezależne decyzje w oparciu o wartości Nordea- mają zdolność dostosowywania się i uczenia się nowych procedur

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 050 do 8 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi