Instruktor języka angielskiego

Praca: Instruktor języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2065
OBOWIĄZKI:
- nauczanie języka obcego metodą Berlitz - nauczanie języka obcego bez użycia języka ojczystego klienta/ucznia- praca w wymiarze 115 godz. lekcyjnych ( po 45min) ze stawką 39 zł brutto, tj. 86,25 godz. ( po 60min) ze stawką 52 zł brutto.- system czasu pracy: 115 godz. lekcyjnych (45min) = 86,25 godz. (60min)- godziny pracy: 07:30 - 20:00- wymiar czasu pracy] : 115 godz. lekcyjnych (45min) = 86,25 godz. (60min)- umowa lecenie na czas nieokreślony- system wynagrodzenia: 39 zł (45min) = 52 zł (60min)- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

posiadanie certyfikatu ukończenia szkolenia nauczania języków obcych metodą Berlitz; wykształcenie - (poziom/kierunek) bez znaczenia (metoda Berlitz polega na nauce języka obcego bez konieczności posiadania wykształcenia, gdyż celem jest swobodna komunikacja w obcym języku)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 52 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi