Instalator systemów telewizji przemysłowej

Praca: Instalator systemów telewizji przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0493
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

POWER

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

Instalator wodno-grzewczy

PERFECT TEAM Marcin Kaszta

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Miejsce pracy: Niemcy - Karnten Wymagania: język niemiecki: dobry(min.jedna osoba) dokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków doświadczenie umiejętność pracy w zespole prawo jazdy kategorii B, oraz...
POZNAJ OFERTĘ

Instalator

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Montaż instalacji sanitarnej i CO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: 1 rok doświadczenia

Instalator konserwator systemów elktrycznych systemów alarmowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
montaż i konserwacja elektrycznych systemów alarmowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Robotnik drogowy - instalator sieci sanitarnych zewnętrznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Dodane: 2020-11-23
- wykonywanie poleceń kierownika robót- niwelowanie terenu- wykonywanie zagęszczenia podbudowy- montowanie urządzeń sanitarnych zewnętrznychMiejsce wykonywania pracy: Łódź i okolice. Wymagania konieczne:...