Praca: Instalator sieci tv i net

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Instalator sieci tv i net
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1430
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz montaż dekoderów CATv i modemów NET.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność wykonywana instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz montaż dekoderów CATv i modemów NET

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie