Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Praca: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Przedbórz
Numer: StPr/22/0426
OBOWIĄZKI:
opracowywanie ryzyka zawodowego, prowadzenie dokumentacji bhp firmyanalizy okresowe bhpprowadzenie rejestru wypadków bhp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Przedbórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku