Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Hydraulik
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1551
OBOWIĄZKI:

Prace hydrauliczne wewnętrznie i zewnętrznie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: praca w zawodzie hydraulika


Wymagania inne:

Wymagany staż powyżej 1 roku.

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-11-28
Prace hydrauliczne wewnętrznie i zewnętrznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: praca w zawodzie hydraulika Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.
POZNAJ OFERTĘ

Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2022-11-25
montaż instalacji wod.-kan. i c.o., montowanie klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Hydraulik- monter wew. instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-11-14
PRACA PRZY INSTALACJACH HYDRAULICZNYCH ORAZ ICH MONTAŻ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Hydraulik do robót instalacyjno-sanitarnych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-11-08
praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju praca przy instalacjach sanitarnych i kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych dyspozycyjność (praca w delegacji) wymagana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ