Hydraulik do robót instalacyjno-sanitarnych

Praca: Hydraulik do robót instalacyjno-sanitarnych

Ogłoszenie numer: 7650747, z dnia 2022-11-08

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju
  • praca przy instalacjach sanitarnych i kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wymagana praktyka w zawodzie

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku