Higienistka - asystentka stomatologiczna

Praca: Higienistka - asystentka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0262
OBOWIĄZKI:
Asystowanie przy zabiegach, wykonywanie zabiegów higienicznych, przygotowanie gabinetu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Higienistka stomatologiczna*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, medyczne
Uprawnienia: Higienistka stomatologiczna
Uprawnienia: -dyspozycyjność

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe. Wymagana kultura osobista.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej