Praca: Handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Handlowiec
Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/22/0565
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie towaru, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, obsługa programu sprzedażowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Żychlin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

h3

Handlowiec

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-07-01
Rejon północno – zachodni Zakres obowiązków: budowanie sieci sprzedażowej poprzez docieranie o nowych klientów organizacja spotkań z klientami pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi współpracy...
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp.j

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-29
Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zwłaszcza dla drobnicy, e-commerce, logistyki utrzymywanie biznesowych relacji z dotychczasowymi klientami realizacja założonych planów sprzedażowych,...
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2022-06-14
Sprzedaż części i dowóz do klienta, zamawianie części i dowóz do serwisu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: umiejętność rozmowy z klientem
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec / Doradca Kulinarny – Food Service

Jobfinder

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-06-06
Opis stanowiska: rozwój rynku i pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie: woj. łódzkie, woj. wielkopolskie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z obecnymi klientami, realizacja strategii handlowej, rozwój...
POZNAJ OFERTĘ