Praca: Handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Handlowiec
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0027
OBOWIĄZKI:
Promocja i sprzedaż wyrobów firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Handlowiec terenowy

Dach i Strych Sp. z o. o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Obsługa regionu: woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie Rozważane będą tylko kandydatury osób z doświadczeniem: blachy aluminiowe, tytanocynkowe, miedziane na dachy w rąbek, elewacje wentylowane.
POZNAJ OFERTĘ

Account Manager

druk-24h.com.pl

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-03-05
Miejsce pracy: Białystok stacjonarnie biuro drukarni lub Home Office region Polska Nr ref.: AM Główne zadania: pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz obsługa istniejących na podległym terenie prezentowanie...
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec Stacjonarny - branża elektrotechniczna

Grupa Progres

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków, Łódź
Dodane: 2021-03-05
Wyzwania zawodowe, które na Ciebie czekają: Aktywna obsługa Klientów bezpośrednio w Oddziale Firmy; Doradztwo techniczne w zakresie doboru artykułów elektrycznych; Przygotowywanie wycen i ofert handlowych dla...
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2021-03-03
-OPANOWANIE PROGRAMU "SUBIEKT",-WYSTAWIANIE DOWODÓW MATERIAŁOWYCH NP. WZ, PZ ORAZ FAKTUR VAT. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ