Praca: Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Handlowiec
Miejsce pracy: Żłobnica
Numer: StPr/20/1557
OBOWIĄZKI:

Pozyskiwanie nowych klientów, identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów. Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

min. 2 miesiące doświadczenia na stanowisku handlowca lub podobnym, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami zagranicznymi

Miejsce pracy:

Żłobnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie