Praca: Handlowiec (fp)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Handlowiec (fp)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/3676
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż produktów firmy w kanale farmaceutyczno-aptecznym i zielarsko-medycznym na podległym terenie oraz pozyskiwanie klientów w innych kanałach dystrybucji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum ponadgimnazjalne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi